„Daugiau nei šimtmetį Palangos kurorte skamba žodis „kurhauzas“. Vieniems tai senosios ir romantiškosios Palangos prisiminimas, kitiems – jaunystės šėlsmo vieta, tretiems – ištisas vardynas. Kiekvienas laikmetis formavo savąjį  Palangos kurorto svetainės įvaizdį“. (Audronė Lukauskytė, 1999 m. Atsiminimai)

Šiandieną Kurhauzo salė tai profesionalaus scenos meno erdvė. Čia pasirodo klasikinio žanro žymiausi Lietuvos ir pasaulio atlikėjai. Čia skamba kamerinė, chorinė, džiazo ir liaudies muzika. Šiai salei nesvetimas ir populiarusis žanras. Scenos techninės galimybės leidžia rengti ir mono spektaklius

Prieš ir po koncertų ir atlikėjai , ir klausytojai žavisi autentiškai atkurta salės erdve , stebisi išskirtine salės akustika. „...jaučiuosi ypatingai gerai kai salės akustika leidžia garsą valdyti pačiam..“ - Martynas Levickis; „...nuostabi salė, puikus instrumentas, norisi sugrįžti...- Lukas Geniušas, taip kalba garsiausiose  pasaulio salėse koncertuojantys atlikėjai.

 

Palangos Kurhauzo salės nuoma 1 val. 144,81 EUR (nuo trečios taikoma 15% nuolaida)
Tel. 8 460 48847 ir 8 460 31216, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.