Renginių kalendorius

Š.m. liepos 23 d. 20 val. Vlado Bagdono koncertas „Žvilgsnis pro langą“
Antradienis 23 Liepa 2019, 08:00pm
Peržiūros : 87
patalpino Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2019 m.“ pristato:

VLADAS BAGDONAS  „Žvilgsnis pro langą“

Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius  VLADAS BAGDONAS surengs koncertą visiems savo kūrybos gerbėjams. Tai reta proga pamatyti ir išgirsti aktorių, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija. Nuo 1970-ųjų Vladas Bagdonas Lietuvos scenoje įkūnijo legendinius vaidmenis: Daukantą, Pirosmanį, Otelą, Faustą, Zorbą, bendradarbiavo su režisieriais: Dalia Tamulevičiūte, Jonu Vaitkumi, Eimuntu Nekrošiumi. Pastaruoju metu aktorius daug dirba – vaidina teatre ir filmuojasi – Rusijoje. Už pagrindinį vaidmenį Pavelo Lungino filme „Dirigentas“ tarptautiniame Šanchajaus kino festivalyje buvo pripažintas geriausiu aktoriumi.

Koncerte išgirsite senų, laiko patikrintų dainų bei naujų, dar negirdėtų kūrinių, atliekamų  giliu, sodriu, hipnotizuojančiu Vlado Bagdono tembru. Gaila, bet dažniau scenoje aktorių mato užsienio, nei Lietuvos žiūrovai – tai reta galimybė išgirsti dainuojantį aktorių. 
Tad nepraleiskite šios retos galimybės ir  praleiskite liepos  23 d. vakarą Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga) kartu su V. Bagdonu.

Bilieto kaina: 11-16 Eur.
Nuoroda: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/vladas-bagdonas-palanga-kurhauzas-bilietai-0723