Renginių kalendorius

The Schwings Band – Ruduo ir Svingas
Šeštadienis 26 Rugsėjis 2020, 07:00pm - 08:30pm
Peržiūros : 21
patalpino Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ rudens/žiemos sezoną pradeda džiazo ritmu!The Schwings Band grupė yra vintažinio džiazo, svingo bei new Orleans džiazo ansamblis.
2011 m. Vilniuje grupę subūrė Lietuvos žinomas džiazo muzikantas multiinstrumentalistas Remis Rančys. Ansamblis greitai tapo populiarus vietinėse Lietuvos džiazo festivalių, klubų bei džiazo šokėjų scenose. Nuo 2013 m. The Schwings Band pradėjo muzikuoti ir užsienyje. Per pastaruosius metus grupė koncertavo Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Danijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Estijoje, bei Rusijoje.

2019 metų grupės albumai “Teisutis” ir “Fyodor” tapo muzikos įrašų platformos Bandcamp džiazo/svingo žanrų kategorijos bestseleriais.

Įdomus faktas, kad grupės The Schwings Band pagrindiniai klausytojai pagal Spotify statistiką yra ne Lietuvos, bet JAV, Vokietijos ir Italijos džiazo mylėtojai. The Schwings Band muzika kontrastinga kaip ir lietuviški metų laikai – ji gali skambėti vasariškai karštai, rudeniškai melancholiškai, žiemiškai liūdnai ir pavasariškai džiaugsmingai.

The Schwings Band:
Remis Rančys - saksofonai, vokalas
Richardas Banys - pianinas, pritariantis vokalas
Denis Murašov - kontrabosas, pritariantis vokalas
Vadim Stankevičius - gitara, pritariantis vokalas
Gediminas Stankevičius - mušamieji, pritariantis vokalas

Bilietus galite įsigyti: ticketmarket.lt

Renginys organizuojamas atsižvelgiant į LR SAM sprendimus "Dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų"