Renginių kalendorius

Gintaro Januševičiaus fortepijono koncertas VITAMINAS C
Ketvirtadienis 22 Spalis 2020, 06:00pm
Peržiūros : 49
patalpino Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze”
 
 
Pianistas Gintaras Januševičius apie koncertą: 2020 metais kaip niekad daug kalbame apie sveiką gyvenseną ir imunitetą. Plauname rankas ir perkame vitaminus, rūpinamės sveiku miegu ir stengiamės patirti kuo mažiau bereikalingo streso. Būtent tokia ir yra mano naujausia programa, prisodrinta muzikinio vitamino C - visi jos kūriniai parašyti tonacijoje C-Dur, yra kupini energijos, humoro ir geros nuotaikos.
 
G. Januševičius išgarsėjo 2004-aisiais metais, tapęs jauniausiu Tarptautinio Monrealio konkurso finalininku, o konkurse paskambintus S. Rachmaninovo Etiudus-paveikslus Op. 39 gyrė tokie fortepijono meistrai kaip Jean-Philippe Collard, Kum-Sing Lee, Michel Dalberto, Benedetto Lupo. Etiudų-Paveikslų įrašas netruko apkeliauti viso pasaulio radijo stotis. Netrukus sekė pasirodymai legendinėje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje, Barselonos Palau de la Musica Catalana, Würzburgo Rezidencijoje, Monrealio Wilfrido Pelletier salėje, Madrido Auditorijoje, Šenženio koncertų salėje, Paryžiaus Salle Cortot, Berlyno Kapituliacijos salėje ir t.t.. Atlikėjas koncertavo daugiau nei su 30-čia orkestrų, solines bei kamerines programas pristatė daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, o taip pat Niujorke, Vašingtone, Rio de Žaneire, Berlyne, Prahoje, Londone, Paryžiuje, Romoje, Stokholme, Varšuvoje, Dubline, Ciuriche ir t.t. 2017 metais Gintaras Januševičius Klaipėdoje įkūrė vasaros fortepijono akademiją „Klaipėda Piano Masters“, savo muzikinėmis idėjomis bei paskaitų įvairiapusiškumu analogų neturinčią visame pasaulyje.
 
Programoje: J.S. Bach, A. Vivaldi, B. Galuppi, L. van Beethoven, R. Schumann, F. Poulenc, G. Gershwin
 
Siekiant įveikti pandemijos iššūkius, dovanojame Jums šį muzikinį Vitaminą C. Kvietimus galite įsigyti ticketmarket.lt sistemoje ir 1 val. prieš koncertą renginio vietoje (Grafų Tiškevičių al. 1). Administracinis mokestis 1 Eur. Vietų skaičius ribotas.