Cover Poetinis hepeningas (1)
Rugpjūčio 5 d. 20 val., kurhauzo teatro salėje MS NORS GOTLANDIA, poetinis hepeningas Palangai su Rolandu Rastausku ir Juozu Milašiumi.
Hepeningas – improvizuotas reginys, poezijos ir muzikos jungtis.
Kurhauzo teatro salėje išvysime žymiausią šia kryptimi dirbantį Lietuvos menininką – Nacionalinės premijos laureatą Rolandą Rastauską, kuris savo poeziją pirmą kartą Palangoje atliks kartu su gitaros virtuozu Juozu Milašiumi.
„Mūsų pasirodymas – tai balso ir instrumento pašnekesys, turintis mažai ką bendra su įprastine melodeklamacija. Eilėraštis ar jo fragmentas čia ne tekstas, kurio klausomės, o balso pastanga ir susišnekėti, ir sykiu susiremti su visiškai kitos prigimties garsynu“, – taip savo premjerinį pasirodymą pristato Rolandas Rastauskas.MS NORD GOTLANDIA
Po sėkmingo pasirodymo „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022” atidarymo renginyje „Garsūs žodžiai” poetas ir vienas radikaliausių lietuvių muzikantų pasirengę naujai improvizacijai turbūt artimiausio Palangai Skandinavijos taško, legendinės Gotlando salos, temomis: istorijos, kultūros, gamtos. Garsai virs žodžiais, žodžiai garsais.
PRIMENAME, jog bilietai, įsigyti balandžio 3 d. renginiui, negalios.
Bilietus galite įsigyti https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/gotlandia-palangos-kurhauzas-bilietai-20220805
LIKUS VALANDAI IKI RENGINIO, BILIETUS GALĖSITE ĮSIGYTI VIETOJE.

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti