Menas ant pastatų

Piesinys Palangai @Aldas Kazlauskas-17
☀️ Palangos kultūros ir jaunimo centras komandiruotės metu, Marijampolėje susipažino su dailininke Ieva Voroneckyte. Pažintis nenutrūko – kūrėja papuošė Saulėtekio tako pastato sieną Palangoje.
Paveikslas sukurtas pagal tautodailininkės iš Skuodo Elvitos Šeputaitės nespalvotą karpinį, kurį ant sienos perkėlė dailininkė I. Voroneckytė kartu su kolega Ramūnu Vaicekausku. Kūrinyje dominuoja tradiciniai raštai, saulės motyvas, šiltos spalvos – visa tai kuria pozityvią atmosferą ir džiugią nuotaiką gyventojams.
💡Idėja pastatą praturtinti meno kūriniu gimė pastato renovacijos rangovams UAB „Žilinskis ir Co“, bendradarbiaujant su UAB „Palangos komunalinis ūkis“ bei pasitarus su namo gyventojais. Rangovai skyrė reikalingas technines priemones – dažus ir keltuvą paveikslo įgyvendinimui. Projektas įgyvendintas su Palangos kultūros ir jaunimo centro konsultacija meniniais klausimais. Projektą finansavo Palangos miesto savivaldybė.
📸 Nuotraukų autorius Aldas Kazlauskas
 

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti