Prasidėjo registracija į KULTŪROS FORUMĄ „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“

forumiukas

KULTŪROS FORUMAS „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“

2022 m. spalio 6-7 d. Palangos kurhauzas Grafų Tiškevičių al. 1


Šių metų temos – įtraukiantys projektai, naujos marketingo strategijos ir motyvuojantys kūrybiniai impulsai.

Kultūros forumas Palangoje – trečią kartą organizuojamas renginys šiemet išsiplėtęs į dviejų dienų programą, sukviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą.

Forumas skirtas tobulinti kūrybiškumo gebėjimus, pasidalinti gerosiomis patirtimis, kurios praturtins kiekvieno, ypatingai kultūros sektoriaus atstovų darbą. Susitikimai naudingi tiek profesionaliam ar startuojančiam kūrėjui, tiek kultūros organizacijos darbuotojui ar aktyviam bendruomenės nariui.


FORUMO PROGRAMA 2022

REGISTRACIJA IKI SPALIO 3 D. ČIA


Forumą „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras, renginio partneris Lietuvos kultūros centrų asociacija, projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Dalyvavimas nemokamas. 

Spalio 3 d. užsiregistravusiems atsiųsime visą likusią informaciją. Jeigu turite klausimų, kreipkitės į vadybininkas@pkjc.lt

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti