Koncertas ,,Kuržemninkė man pasiūlė“

coveris
Lapkričio 18 d. 18 val. Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansamblis „Mėguva“ Latvijos nepriklausomybės dienos proga kviečia į koncertą ,,Kuržemninkė man pasiūlė“ Šventosios pagrindinės mokyklos salėje (Mokyklos g. 10).

Programoje panaudoti Šventosios ir Palangos latvių bei žemaičių prisiminimai, jų dainuotos senosios latviškos ir lietuviškos dainos. Muzikantų vadovė Diana Šeduikienė, ištyrinėjusi Šventosios instrumentinę muziką ir instrumentarijų, programą apipynė muzikantų paruoštais kūriniais ir šokiais. Muzikantai įvairiais instrumentais bandys atskleisti pajūrio žemaičių bei Latvijos pasienio latvių skirtingus instrumentinės muzikos atspalvius.
Koncerto metu girdėsite dūdmaišį, lamzdelį, tradicinį kapelos sąstatą papildys cimbolai, armonika, mandolina, mažasis būgnelis, autentiška Šventosios apylinkėse seniau grojusi ir taip dažnai Latvijos muzikantų naudojama citra.

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti