ĮŽIEBTI KALĖDŲ EGLĘ PALANGOJE SUGRĮŽTA GRAFAI TIŠKEVIČIAI SU MUZIKINIU ATVIRLAIŠKIU

IMG_0488

2023-11-17

ĮŽIEBTI KALĖDŲ EGLĘ PALANGOJE SUGRĮŽTA GRAFAI TIŠKEVIČIAI SU MUZIKINIU ATVIRLAIŠKIU

 

Gruodžio 1 d. 18 val. Palangoje prasidės magiška šventė – Kalėdinės eglės įžiebimas. Šią nepakartojamą akimirką iš praeities į tviskantį, žibantį, blizgantį pilną žiburių miestą sugrįžę, visus sveikins Grafai Tiškevičiai. Prieš 200 metų pradėję kurti mylimos Palangos istoriją, šiandien Tiškevičiai atkeliauja tarsi spindintys veidrodiniai praeities šešėliai, kurių šviesa ir spindesys įkvepia šių dienų kartas. Juos lydės „žaisliukų” eisena – šokių mokykla „Coda“. Scenoje taip pat pasirodys talentingas dainininkas Kristupas Kerulis, prie jo jungsis Klaipėdos operos studijos vaikai. Kartu su Grafu ir Grafiene Tiškevičiais atkeliaus ir Kalėdų Senelis, ir visi drauge įžiebsime Kalėdų eglutę.

 

Gruodžio 9 d. 18 val. Kalėdų Senelis tęs savo stebuklingą pajūrio kelionę į Šventąją. Čia Snieguolė ir Nykštukai žadins miško gyventojus, puoš girliandomis miesto gatves, ir kvies visus į interaktyvų miuziklą. Kalėdų Senelio stebuklingoms rogėms būtina muzika, tad visi drauge muzikuodami ir dainuodami lauksime jo atvykstant įžiebti Šventosios eglutę. Šoks Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai, dainuos Palangos lopšelio-darželio „Sigutė” vaikai.

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

 

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti