Sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“

Sveikatingumo ir meno festivalis 1000 SAULIŲ 2021

Sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“

Jau šeštą kartą pajūryje patekės 1000 saulių.

Šiemet sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“ rugpjūčio 20-22 d. kviečia atsipalaiduoti, pabendrauti su bendraminčiais ir vidinę ramybę atrasti Palangos žiemos aikštėje (Vytauto g. 16). Festivalis truks net tris dienas ir visas pramogas ir užsiėmimus siūlys išbandyti nemokamai. Festivalio tikslas – suburti bendraminčius ir kartu sukurti pozityvią atmosferą.

Kaip ir kasmet dalyviai išbandys juoko, oro, įvairių rūšių jogą, meno, šokio terapijas, klausysis lektorių pranešimų apie saviugdą, streso įveikimą, medituos. Šeštadienį lygiai vidurdienį vyks masinis saulės pasveikinimas. Vaikų erdvėje mažyliai sportuos, pieš, mokinsis susikaupti, tinkamai išreikšti jausmus, o puikią nuotaiką kurs įspūdingo dydžio muilo burbulai (teatro studija „LULU”). Diena užbaigiama muzikiniais pasirodymais.

Renginio organizatoriai džiaugiasi renginio vieta: „Šiemet festivaliui nutarėme išbandyti naują erdvę: pačioje Palangoje, bet atokiau nuo šurmulio, už Birutės parko esančioje Žiemos aikštėje. Čia minkšta pieva atstos jogos kilimėlį, o medžiai suteiks pavėsį ir užuovėją. O ir jūra visai šalia.“

Į renginį kviečiama atvykti su gamtą tausojančiomis transporto priemonėmis ir atviromis širdimis.

X

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti